Çiğköfte bayilik paketi almalı mıyım?

Content Protection by DMCA.com

Çiğköfte bayilik paketi ne işe yarayacak? Nedir bu paketin içeriği?

“Çiğköfte avantajlı bayilik paketi”, “bayilik paketi”, “kurulum paketi” v.b. gibi adlarla bir çok firma bayilik almak isteyen kişilere yönelik hazır açılış paketleri sunmaktadır.  Bu paketlere gerçekten ihtiyacınız var mı?  Yoksa bu parayla daha iyisini alabilir miyim? gibi sorular mutlaka akla gelecektir.

Endişe etmenize gerek yok. Genelde piyasadaki bir çok çiğ köfte imalatçısı, bayilik verme işini hızlandırmak, bayi açılış sürecini kısaltmak ve bir an önce bayi tarafından satışa başlanılması için, dükkan için gerekli bir çok malzemeyi tek bir seferde bayilik alan müşterisine belli bir ücret karşılığında satarlar.  Böylece bayilik alan müşteri için de zaman kaybı önlenmiş olur. Tek seferde bütün malzemeleri almış olurlar. Üstelik bu tip kurulum paketlerinin toplam fiyatı da, bayinin aynı ürünleri dışardan alacağı fiyatın daha altında olur. Çünkü çiğ köfte imalatçıları yüklü alım yapma avantajlarını kullanıp daha hesaplı alırlar ve daha hesaplı bir fiyata bayilerine satarlar.

Peki bu bayilik kurulum paketlerinde neler var?

Aslında firmadan firmaya değişen bir durum olmakla beraber, temel satış malzemeleri birbirine benzer. Bunun yanında 100 Kg çiğköfte verende var. Açılış organizasyonu yapanda var, fırınına kadar verende. Ancak her paketinde içeriğine göre fiyatı kabaracaktır.

Bazı firmalarda bir kaç çeşit bayi kurulum paketi olabiliyor. Bu da bayilik alan kişinin bütçesine hitap ediyor.

Temelde olan çiğköfte kurulum paketi malzemeleri şunlar;

  • Dış cephe tabela (Pleksi veya polikarbon, vinil germe)
  • Led Tabela
  • Dış Cephe Dükkan Cam Giydirmeleri
  • İç Görseller
  • Soğutmalı Çiğköfte Dolabı
  • Satış Konsolu
  • Masa Sandalye

Bambaşka bir çiğköfte: Öztadım Çiğköfte’den bayilik almak için tıklayın.

Yukardaki temel malzemelere ek sarf ve kullanım malzemeleri de paketin içeriğine göre değişebiliyor.  Bunlar;

Bıçak, Kesme Tahtası, Baskılı Poşet, Baskılı Kağıt, Streç, Çiğköfte Tepsisi, Önlük

Yine ekstra olarak açılışa özel olarak lavaş alabilirsiniz. Ayrıca bir miktar çiğköfte de paketin içeriğine dahil olabilir. Ancak genelde kurulum paketi ile verilen çiğköfte bir anda verilmez, bir kaç aylık bir zaman dilimine yayılabilir. Sebebi de zaten hepsini bir günde satamayacak olmanız ve üretici firmaların sizlerin çalışma ciddiyetinizi görmek istemesidir.

Her çiğköfte firması kendine göre bazı kurulum paketleri belli bir ücretle veriyor.  Genellikle bir bayilik kurulum paketi fiyatı 6 bin ile 10 bin TL arasında değişmektedir.

Detaylı bilgiyi sitemizdeki çiğköfte bayiliği veren firmaların detay sayfalarından görebilirsiniz.

Bayi kurulum paketi satışı yapmayan firmalar da bayilerine bu konuda yol göstererek gerek sıfır çiğköfte dükkanı malzeme temini, gerekse ikinci el çiğköfte malzemeleri temini konusunda yardımcı olmaktadır.

Unutmayın çiğköfte satış yeriniz için gerekli malzemeleri ne yolla temin ederseniz edin öncelikli hedef temizve kaliteli ürün, bol satıştır.

Bir çiğköfte dükkanında ihtiyaç duyacağınız bütün malzemeler için bu sayfamıza göz atabilirsiniz.

Bol kazançlar!

 

 

Çiğköfte bayilik paketi almalı mıyım?” için 5 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir