Has Çiğköfte Dünyası büyüyor!

Content Protection by DMCA.com

Has Çiğköfte Türkiye genelinde bayilikler vermeye devam ediyor.   

Has Çiğköfte Dış Cephe Örnek Dükkan

Has Çiğköfte herhangi bir franchise bedeli almadan çiğköfte bayiliği vermektedir.  Hiç bir bedel ödemeden Has Çiğköfte bayisi olabilirsiniz.

Burada en önemli nokta Has Çiğköfte bayi konseptine uygun davranmak.  Firmanın belirlemiş olduğu dekorasyona uymak gerekiyor. Ayrıca mutlaka taraflar arasında bir franchise sözleşmesi yapılması gerekiyor.

Dekorasyon ve demirbaş giderleri bayilik alan kişiye ait. Has Çiğköfte bu konuda bayiye yol gösteriyor ve neler yapacağını en kısa yoldan anlatıyor.

Ayrıca firma bünyesindeki elemanlar çiğ köfte konusunda bayiyi eğitmekte ve bu konuda kısa zamanda tecrübe edinmesini sağlamaktadır. Bayiye verdikleri eğitim ile çok kısa zamanda aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceğinizi söylüyorlar.

Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı  görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir isim altında pay veya bedel talep edilmiyor.

Türkiye geneli fiyatları firma tarafından sabitlenmiş ve her yerde aynı fiyatları uyguluyorlar.

Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır.

Has Çiğköfte her bayisi için franchise koordinatörü aracılığıyla teknik destek veriyor. Böylece bayinin her türlü ihtiyacı anında çözümlenmiş oluyor.

Ayrıca Has Çiğköfte açılışınızda size katkı olması açısından ücretsiz çiğköfte sağlıyor.

Eğer siz hiç bir işe karışmadan anahtar teslimi bir şube isterseniz firma burada da devreye giriyor ve profesyonel bir ekip ile bu hizmeti gerçekleştiriyor.

Has Çiğköfte Web Sitesi :  

www.hascigkoftedunyasi.com

Has Çiğköfte Bayilik Telefonları:

0 212 430 40 40

0 537 437 04 02

Has Çiğköfte bayi konsepti

 

Has Çiğköfte

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir