Komagene çiğköfte bayilik fırsatı!

Content Protection by DMCA.com

Komagene çiğköfte bayilik fırsatı!

Komagane Çiğköfte, sektörün eskilerinden. Yılların tecrübesini bayileri aracılığı ile insanlara ulaştıran firma Türkiye genelinde çiğköfte bayiliği vermeye devam ediyor.

Türkiyenin bütün illerine Komagene tarafından franchise veriliyor. Ancak başvurunuz önce değerlendirilip incelendikten sonra onaylanabiliyor.

Komagene bayilik maliyeti ne kadar?

Yatırım bedeli olarak KDV hariç en az 20 bin TL  parayı gözden çıkarmanız gerekecek.  Yaklaşık 2-4 haftalık bir tadilat sürecinden sonra çalışmaya başlayabilirsiniz. Komagene bayi tadilatını kendisi yapıyor ancak siz  ben yapacağım derseniz de firmanın onayını almak şartıyla bu mümkün oluyor.

Sevkiyat 

Firma, imalatında ürettiği çiğköfteyi +4 derecedeki araçları ile vakumlu olarak bayilerine sevk ediyor. İstanbul dışındaki bayilerine ise haftanın belirlenen günleri bazı bölgelere kendi araçları ile bazı bölgelere ise lojistik firmalar aracılığı ile sevkiyat yapılıyor.

Tezgahta çalışacak elemanı kim bulacak?  

Dükkanınızda çalışacak elemanı kendiniz temin edeceksiniz. Ancak Komagene burada elemanı kendi merkezinde bir haftalık eğitime alıp gerekli yeterliği kazandırıyor.  Böylece tecrübe kazanan eleman kısa zamanda tezgaha adapte olup satışa odaklanıyor.

Menü dışı ürünler 

Komagene firması kurumsallığı sağlamak adına bütün ürünleri ve sarf malzemelerin teminini sadece kendisi temin ediyor.  Harici firmalardan herhangi bir ürün almanıza izin verilmiyor.

Düşük bütçeniz var ve kendi işiniz kurmak istiyorsunuz!

Az para ile kısa zamanda kazanca geçmek için gerekli çalışmaları sürekli takip eden Komagene bu konuda da en optimum dekor avantajı ile karşımıza çıkıyor.  İki farklı konsept belirleyen firma Lüks Konsept için 15.000 TL, Delüks konsept için de 25.000 TL talep ediyor. Tabi bu fiyatlara KDV eklenecek.

İşinizle ilgilenen bölgesel sorumlu var!

Komagene  Bölge Operasyon Yönetici kadrosundaki elemanlar ile dükkanınızın açılış sürecine kadar olan işlemler gözetim altına alınıyor. Hangi bölgede iseniz firmanın internet sitesinden sizi ilgili sorumluya yönlendiriyorlar.

Siz de Komagene çiğköfte bayilik başvurusu yapmak isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Komagene Çiğköfte Bayilik Başvuru Formu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir