Sorularla çiğköfte bayiliği

Content Protection by DMCA.com

Çiğköfte bayiliği almak istiyorsunuz. Genellikle ücretsiz çiğköfte bayilikleri insanların kafasında bir çok soruyu da beraberinde getirir. Bu sorulara kısa ve net cevaplarla ışık tutalım. Unutmayın ki gerçek veriler dükkan konumunuz, maliyetiniz, işletme sisteminiz ve işletmenizin özelliklerine göre değişebilir.

Sorular size ışık tutması amacıyla sektörden derlenen bilgiler doğrultusunda cevaplanmıştır. Verilen sayılar ve fiyat bilgileri belli oranlarda değişiklik gösterebilir.

1- Kimden çiğköfte bayiliği almalıyım?

Piyasada çok sayıda kaliteli firma mevcut. Lezzeti, görseli ve en önemlisi kendi güvenebileceğiniz bir marka ile anlaşın. Sitemiz de çiğköfte bayilikleri veren firmalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

2- Bir çiğköfte dükkanı açmanın maliyeti nedir?

Ortalama bir dükkan maliyeti kira ve dükkan depozitosu hariç (bunlar dükkanın konumuna göre değişir), 8 bin ile 10 bin TL arasında değişebilir.

3- Çiğköfte franchise fiyatları kaç liradır? Bir bedel öder miyim?

Franchise fiyatı, diğer deyişle bayilik marka kullanı bedeli tamamen çiğköfte bayiliği veren firmanın yetkisindedir. Genellikle çiğköfte bayiliği veren firmalar bunu şartlarında belirtirler.

4- Çiğköfte işinde aylık kazancım ne olur?

Ortalama günde 15 Kg sattığınızı düşünürsek giderlerinize göre değişse de 4000 TL nin üzerinde kazanmanız gerekir.

5- Bir günde kaç kg çiğ köfte satılır?

Bu soru çok değişik faktörlere bağlıdır. 5 Kg den 100 Kg ye kadar satan dükkanların var olduğu bilinmektedir. Bu biraz da sizin dükkanınızın işlekliği ve müşteri ilişkilerinize bağlıdır.

6- Çiğköfte bayiliği alırsak demirbaş malzemeleri nereden alacağız?

Genellikle bayilik veren firmalar size bu konuda yol gösterirler. Bayilik paketi seçenekleri karşınıza çıkar. Bu paketler her zaman fiyat avantajı sağlar sizin adınıza.  Firmanın öyle bir uygulaması yoksa  Topkapı, Kasımpaşa, ikitelli gibi merkezlerden soğutucu dolap v.b. malzemeler temin edilebilir.

7- Çiğköfte lavaşı nerden temin edebilirim?

Çiğköfte lavaşı üretimi yapan çok sayıda firma var. Ancak çiğ köfte üretici firmanız genellikle lavaş ihtiyacınıza çözüm bulur. Bu firmalar kendileri üretim yaptığı gibi,  bir lavaş firması ile anlaşıp daha uygun fiyatlardan size lavaş temini sağlarlar.

8- Çiğköfte yeşillik malzemelerini nereden alacağım?

Çoğu çiğköfte firması yeşillik temini işini yapıyor artık. Bu konuda size yardımcı olacaktır. Yeşillikte en önemli dezavantaj, özellikle göbek marul denilen üründe fiyatların çok dalgalı olmasıdır. Tamamen hal piyasasından kaynaklı bir durumdur. Veya firmanız bu konuda yardımcı olamazsa gıda halinden birisiyle anlaşın ya da  isterseniz kendiniz bir manavla anlaşın.

Burada yer almayan sorular için iletişim sayfamızdan bize yazabilirisiniz.

 

Sorularla çiğköfte bayiliği” için 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir