Tarihi Antep Çiğköftecisi bayilikler veriyor…

Content Protection by DMCA.com

Konya Karatay merkezli Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta, Tarihi Antep Çiğköfte markası ile Türkiye genelinde bayilikler vermektedir. Ülke genelinde 170 bayisi bulunan firma bu sayıyı artırmak ve lezzetini ülke geneline yaymayı hedeflemektedir.

Herhangi bir isim hakkı (Franchise bedeli) almayan firma kurulum paketi altında 4900 TL karşılığında bayi kurulumu yapıyor.

Franchise Bedeli : 0 TL
Bayilik-Maliyeti : 4900 TL
Bayi sayısı :  170

Firmayı kendi anlatımından tanıyalım:

Marka adını ülkemizin güzide tarihi değerlerine sahip Gaziantep yöresinden alan Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta, 2002 yılında Konya ilinde açmış olduğu küçük bir dükkân ile sektöre adını altın harflerle yazdırmıştır. Çiğköfte sektöründeki bilgi ve becerilerini kullanarak açmış olduğu bu dükkân ile kısa bir sürede kurumsallaşarak yüzlerce müşterisine lezzet dağıtan tecrübeli bir ekip haline gelen Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta, 2002 yılından bugüne gösterdiği özenli çalışmanın haklı gururunu ve verdiği hizmetin hazzını yaşamaktadır.

Gaziantep yöresinin en meşhur, en leziz, en seçkin ve kaliteli ürünleri ile hazırlamış olduğu çiğköftelerini tüketicisine en üst kalitede sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta yöresinin seçilmiş en kaliteli bulgurunu, tarladan toplandıktan sonra el değmeden entegre tesislerde işlenerek alüminyum folyolarda paketlenen, aflatoksin içermeyen ve Avrupa’ya ihraç edilen isotunu ve yine Antep’te hazırlanıp 5 kıta ve 70 ülkeye ihraç edilen piyasanın en kaliteli ve lezzetli salçası ile harmanlayıp yoğurduğu çiğköftelerini son derece hassasiyet ve titizliğe önem vererek sağlığa uygun bir ortamda el değmeden üretmektedir.

Kalitesini Antep yöresinin eşsiz ürünlerinin tadından alarak Tarihi Antep Çiğköfte Markasını tüm Türkiye’de bilinir bir marka ve lezzet haline getirmiş, kaliteden ödün vermeden müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir.

Adımlarını %100 müşteri memnuniyeti üzerine atan Murat Usta, çiğköfte sektöründe güvenilir bir marka olarak zengin yöresel lezzet portföyünü siz değerli müşterilerimize ulaştırmak ve bayiliklerimizi daha fazla kazanç elde eder hale getirmeyi kendine hedef bilmiştir.

Tarihi Antep Çiğköfte bayi konsepti nasıl?

Firma fotoğraftan da görüldüğü gibi yeşil turuncu ağırlıklı bir tonu benimsemiş. Duvarların bir kısmı turuncu iken diğer kısmı yeşil olmaktadır.  Tabela sistemi ise yeşil-kırmızı ağırlıklı olup, şık bir renk kombinasyonu oluşturulmuştur.  Ayrıca rengarenk masa ve sandalyeler ile şık bir satış tezgahı da müşterileri karşılıyor.

Aşağıdaki fotoğraflarda durumu detaylı olarak görebilirsiniz.

Firma dış cephe görünüşü

 

Tarihi Antep Çiğköftecisi Konsept

 

Tarihi Antep Çiğköftecisi Satış bankosu

Bayilik paketinde neler var?

Firma, 4900 TL karşılığında aşağıdaki listede bulunan malzemeler ile beraber kurulum yapmaktadır.

PLATFORM
AL – VER TEZGAHI
BANKO
YAN TEZGAH
SOĞUTUCULU DOLAP
2 ADET MASA
6 ADET SANDALYE
TABELA 300cm x 70cm
CAM GÖRSELİ 4 METRE
ELEKTRONİK TERAZİ
DÜRÜM KAĞIDI 1000 ADET
3 BOY KURUMSAL POŞET 5KG
4 BOY KURUMSAL ÇİĞKÖFTE KUTUSU 100 ADET
TURŞU KABI 100 ADET 250cc
SOS KABI 300 ADET 20cc
YEŞİLLİK LAVAŞ POŞETİ JELATİNLİ 1000GR
ISLAK MENDİL 1000GR
MARUL SAKLAMA KABI
TURŞU SAKLAMA KABI
KESME TAHTASI
BIÇAK
SERVİS TABAĞI 6 ADET
ÇATAL 12 ADET
ELDİVEN 100 ADET
ÇİĞKÖFTE TEPSİSİ
4 ADET İÇ GÖRSEL
3 ADET ÇERÇEVE
YELEK- ÖNLÜK
LAVAŞ 200 ADET
NAR EKŞİSİ 6 ADET
ACI SOS 2KG
SOS ŞİŞESİ 2 ADET
RENKLİ SARKIT 3 ADET
DUVAR BOYASI
RENKLİ SERVİS TEPSİSİ 4 ADET
MASA PEÇETELİĞİ 2 ADET
GARNİTÜR SAKLAMA KABI 5 ADET
MİKA SOSLUK 4 ADET

** NAKLİYE BEDELİ, TABELA MONTAJI , BOYA İŞÇİLİĞİ VE +KDV BAYİYE AİTTİR.

Tarih Antep Çiğköftecisi bayilik başvuru telefonu:   0541 41 41 550

Firma Web Sayfası : www.antepcigkofte.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir