Taşkale Çiğköfte bayiliği almak ücretsiz!

Content Protection by DMCA.com

Taşkale Çiğköfte sektördeki yerini hızla sağlamlaştırıyor!

Firma adı: Taşkale Çiğköfte

Merkezi : İstanbul

Bayilik Başvuru Telefonu -1 : 0 506 093 02 02

Bayilik ve İletişim Telefonu :  0 536 478 28 65

Çiğköfte sektörünün farklı ve nefis lezzetlerinden Taşkale Çiğköfte, Türkiye genelinde bayilik ağını büyütmeye devam ediyor.

Firma özellikle Akdeniz ve Doğu Anadolu’da çok sayıda bayiye sahip. Şimdi bütün Türkiye genelinde yayılma hedefinde olan firma için bayi adaylarında aradığı en önemli özellik işine ciddiyet göstermesi.

Dükkan boyutu ve yeri  ile ilgili bir sınırlaması olmayan Taşkale Çiğköfte, belirli standartta tabelaya sahip ve her bayi bunu uygulamak zorunda.

Taşkale Çiğköfte Açılışa özel 100 kg çiğ köfte veriyor!

Firma bayisi olanlara 100 kg çiğ köfteyi ücretsiz olarak vermektedir. Böylece bayi açılış masraflarının bir kısmını çıkarmış oluyor ve satış sürecine başlıyor.

Müşterilere üç çeşit ürün sunuluyor!

Taşkale Çiğköfte  acılı, az acılı ve acısız olmak üzere 3 çeşit çiğ köfte sunmaktadır.  Böylece her müşterinin damak tadına hitap ediyor.  Acılı yemek istemeyenler acısız çiğ köfteyi seçerken, arada kalanlar için az acılı çiğ köfte seçeneği mevcut.

Kalite belgeleri mevcut mu?

Evet. Firma, üretim izin belgeleri ve ruhsatlarına sahiptir. Ayrıca firma ISO 9001.2005.2015 ve ISO 22000 kalite belgelerine sahiptir.  Aynı zamanda Taşkale Çiğköfe Helal belgesine de sahiptir.

Her ayın Onbeşinde %50 fazlası var!

Taşkale Çiğköfte her ayın onbeşinde aldığınızın %50 sini de hediye ederek müşterilerinin daha fazla çiğ köfte yemesini sağlıyor.

Satış yerinin dekoru nasıl olmalı?

Konsept olarak yeni modern ve masrafsız bir dekor belirlenmiş. Son derece şık duran dekor müşteride de olumlu bir etki yapıyor.  Aşağıdaki fotoğraflarda örnek bir dükkan hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Taşkale Çiğköfte İç Dekor Masa ve Duvar

 

Taşkale Çiğköfte İç Dekor Masalar

 

Taşkale Çiğköfte İç Dekor

 

Taşkale Çiğköfte Dış Cephe Tabela

 

Taşkale Çiğköfte Dış Cephe Baskılar

 

Taşkale Çiğköfte Tezgah

Siz de Taşkale Çiğköfte ile çalışmak isterseniz ister aşağıdaki yollarla  firmaya ulaşıp talebinizi iletebilirsiniz.

Firma Web sitesi : www.taskalecigkofte.com.tr 

Bayilik Başvuru Telefonu -1 : 0 506 093 02 02

Taşkale Çiğköfte Bayilik telefonu -20 536 478 28 65

 

Taşkale Çiğköfte bayiliği almak ücretsiz!” için 6 yorum

 • 7 Nisan 2018 tarihinde, saat 12:24
  Permalink

  sayın taşkale çiğköfte yönetimi sizi takdir ediyorum baya zamandır takip ettigim bir firmasınız hem lezzet eçısından hem hijyen açısından çok memnun kaldıgımı belirtmek isterim. sizinle çalışan birkaç tanıdıgım var hepsi memnun bende en yakın zamanda bayilik almak için sizi rahatsız edicem başarılarınızın devamını diliyorum SAYGILARIMLA.

  Yanıtla
 • 4 Mayıs 2018 tarihinde, saat 11:29
  Permalink

  adıyaman taşkale çiğköfte patronuna burdan seslenmek istiyorum uzun zamandır çiğköfte bayiligi almak için birkaç firma ile görüştüm bizimle ilgilenen olmadı. taki taşkale çiğköfte ile tanışana kadar samimiyetinize ve işinize olan saygınıza hasta oldugumu belirtmek isterim başarılarınızın devamını diliyorum.

  Yanıtla
 • 4 Mayıs 2018 tarihinde, saat 11:38
  Permalink

  selam aleyküm öncelikle belirtmek istedigim bir konu var ben geçen sene çiğköfte işine başladım ama pek satış yapamadıgım için bu işten soğumuştum bir tanıdıgım vesilesiyle bana adıyaman taşkale çiğköfte firması önerildi önceleri pek kafama yatmamıştı ama sonra firma değiştirmeye karar verdim ve değiştirdim şuanda işim %100 arttı allah razı olsun sizden taşkale çiğköfte bundan birkaçyıl sonra türkiyenın 1 numaralı firması olursa şaşırmam.

  Yanıtla
 • 28 Mayıs 2018 tarihinde, saat 15:02
  Permalink

  Adiyaman taşkale cigkofteye sonsuz saygi ve şukranlarimi iletmek istiyorum verdiginiz hizmetle bizi utandirdiniz saygilar ( ordu merkez bayi taşkale çigkofte)

  Yanıtla
 • 28 Mayıs 2018 tarihinde, saat 15:06
  Permalink

  Iyi calismalar basarilar taskale cigkofte ailesi

  Yanıtla
 • 28 Mayıs 2018 tarihinde, saat 15:10
  Permalink

  Iyi calismalar ben konya merkez bayisi murat avci bayimizi kurmamiza yardimci olan genel mudur MUSTAFA DOĞRU beye ve yonetim kadrosuna ve tum taskale cigkofte ailesine sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum bu siteye yorum yapmayi kendime borc bildim saygilarimla

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir